Ťahač z jubilejnej edície si odviezli aj do Levoče

Ťahač z jubilejnej edície si odviezli aj do Levoče

Limitovaná séria truckov MAN TGX sa stretla u slovenských dopravcov s veľkým záujmom. Všetky vozidlá z  25-kusovej edície sú predané a zákazníci si ich postupne preberajú v značkových strediskách v Bratislave, Žiline i Prešove. Dopravcov oslovila mimoriadne hospodárna prevádzka v kombinácii s luxusnou výbavou.

Keďže vodiči spoločnosti K.I.S. od pondelka do piatka pracujú aj odpočívajú v kabíne ťahača, určite ocenia špičkovú výbavu modelu TGX 18.510 4×2 Vario z limitovanej edície, ktorá obsahuje napríklad kožený multifunkčný volant, komfortné sedadlo vodiča odpružené vzduchom s driekovou opierkou, lakťovými opierkami a vyhrievaním, digitálny prístrojový panel Profesional s 12,3-palcovým displejom aj ovládanie multimediálnych systémov inovatívnym MAN SmartSelect. Výročný model má nezávislú klimatizáciu integrovanú vo vozidle, balík komfortných interiérových svetiel a odkladacích priečinkov i elektricky ovládanú roletu pre predné okno. Okrem toho vybavenie obsahuje deflektory na oknách, vysielačku, 22-palcový televízor s DVD, USB a HDMI, mini automat na kávu a iné maličkosti pre potešenie posádky.

Pozitívne ohlasy od zákazníkov

Pripomeňme, že pri príležitosti 25. výročia oficiálneho zastúpenia značky MAN na slovenskom trhu spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia pripravila jubilejnú edíciu 25 ťahačov TGX so špecifickými štylistickými prvkami, špeciálnym lakom a atraktívnou konfiguráciou. Dnes je limitovaná séria už vypredaná. Spätnú väzbu od zákazníkov vyhodnotil Jan Šnajdr, vedúci predaja nákladných vozidiel a vanov v MAN Truck & Bus Slovakia: „Špeciálna edícia išla veľmi dobre na odbyt, zákazníci sú spokojní, pretože spolu s nákupom si mohli objednať za zvýhodnených podmienok naše servisné a digitálne služby. Napríklad predplatený telematický balík MAN RIO s funkciami sledovania vozidla, ukladania trás a analýzou štýlu jazdy vodiča, k dispozícii majú aj predplatenú službu MAN ConnectedCoDriver – koučovanie vodiča na diaľku profesionálnym školiteľom. A patrí tam ServisCare – proaktívny manažment údržby či servisná zmluva MAN ComfortService vrátane garancie mobility. Tieto služby dodávajú zákazníkovi istotu, že ak ich bude využívať, vozidlo pobeží v maximálne hospodárnom režime. Špeciálnym bonusom k vozidlu bola exkurzia do fabriky MAN v Mníchove a tiež návšteva mníchovského Oktoberfestu, čo si všetci veľmi užili.