Špičkové truck centrum v Kuvajte

Nákladné vozidlá

Špičkové truck centrum v Kuvajte

Nové stredisko MAN v Kuvajte zahŕňa najmodernejší showroom, špičkový servis, viacúrovňový sklad náhradných dielcov a účelovo riešené školiace centrum.

Spoločnosť Al-Ahlia Heavy Vehicles Selling & Import Co, exkluzívny importér MAN Truck & Bus v Kuvajte, uviedol do prevádzky najnovší komplex pre predaj a servis nákladných vozidiel MAN na Strednom východe. Vyrástol v srdci obchodno-komerčného regiónu Kuvajtu na rozlohe 16 000 m2, z čoho servis má k dispozícii 4000 m2, sklad náhradných dielcov 1750 m2 a ďalších 6000 m2 je vyhradených na uskladňovanie nákladných vozidiel. Vďaka tomu zákazníci získajú špičkové služby a budú mať ihneď k dispozícii širokú ponuku originálnych náhradných komponentov.

Joachim Drees, generálny riaditeľ MAN Truck & Bus AG, pri tejto príležitosti povedal: „Nový špičkový showroom znamená pre MAN Truck & Bus dôležitý míľnik, pretože nám umožňuje ďalej prehlbovať našu prítomnosť na Strednom východe. Otvorenie zariadenia vyjadruje naše hlavné poslanie ponúkať zákazníkom prvotriedne a inovatívne produkty a služby. Je tiež dôkazom vynikajúcej kvality služieb poskytovaných naším partnerom Al-Ahlia, ktorý sa vždy snaží splniť a prekonať očakávania zákazníkov.“

V novom centre pre predaj a servis je integrované aj školiace stredisko, v ktorom zamestnanci absolvujú školenia zacielené na neustále zvyšovanie kvality služieb.

So svojím partnerom Al-Ahlia sa spoločnosť MAN Truck & Bus prezentuje v Kuvajte 13 rokov a dosahuje na trhu truckov podiel okolo 35 %.