Poľský GITD si prevzal 32 vanov MAN TGE

Poľský GITD si prevzal 32 vanov MAN TGE

Vozidlový park Hlavného dopravného inšpektorátu Poľskej republiky rozšírilo začiatkom mája 32 vozidiel MAN TGE. Celkovo si dopravná polícia našich susedov objednala 64 vanov značky MAN.

Oficiálne odovzdávanie flotily 32 vanov pre Główny Inspektorat Transportu Drogowego (GITD) prebehlo v meste Kutno v sídle spoločnosti AMZ-KUTNO, ktorá upravovala vozidlá MAN TGE pre potreby poľských dopravných policajtov. Oficiálneho ceremoniálu sa zúčastnil štátny tajomník Ministerstva infraštruktúry a rozvoja Rafał Weber, hlavný dopravný inšpektor Alvin Gajadhur a Grzegorz Rogalewicz, manažér predaja vanov v MAN Truck & Bus Polska.

Dohoda na dodanie 64 dodávkových vozidiel MAN TGE 3.180 vrátane úprav interiéru od poľskej nadstavbárskej firmy AMZ-KUTNO S.A. bola podpísaná vlani v septembri. Vozidlá majú výbavu na váženie truckov, diagnostické zariadenia či dymomery. Okrem toho MAN poskytne pre celú flotilu záruku 78 mesiacov, čo je medzi výrobcami vanov v ojedinelá ponuka. Prvých 32 vanov MAN TGE s modernou výbavou vyrazí na poľské cesty v najbližších dňoch. Po kompletnom zrealizovaní kontraktu každý región v celom Poľsku bude mať pre svojich dopravných policajtov štyri nové vozidlá MAN TGE.