MAN ĎAKUJE VŠETKÝM VODIČKÁM

Kampaň

MAN ĎAKUJE VŠETKÝM VODIČKÁM

Medzinárodný deň žien poňal MAN Truck & Bus ako príležitosť vzdať hold všetkým vodičkám a ženám v ďalších logistických profesiách.

Keď MAN vyvíja nové vozidlá, šoféri sú vždy v centre pozornosti. Ale Medzinárodný deň žien 8. marecje najvhodnejší čas pre rôzne kampane zamerané špeciálne na vodičky. Spomedzi aktuálnych akcií venovaných ženám je najviditeľnejšie premenovanie nového modelu TGX a tímového autobusu FC Bayern z MAN na WOMAN. Ťahač WOMAN TGX so zlatou metalízou bude výrobca používať pri rôznych kampaniach na podporu komunity vodičiek truckov. Ako prvá si tento unikátny ťahač vyskúšala Steffi z firmy Trio Trans (na snímke), ktorú vylosovali v rámci klubu MAN Trucker’s World.

Súčasťou kampane venovanej ženám je popri rôznych súťažiach aj príbeh Julie Beitler, ktorá poskytla pohľad na život a každodennú prácu vodičky kamiónu (možno vidieť na kanáli MAN YouTube). „Na Medzinárodný deň žien by MAN rád poďakoval a vyjadril uznanie všetkým našim kolegyniam. Máme spoločný cieľ – aby sa princíp rovnakých príležitostí uplatňoval v praxi. MAN je hrdý na všetky svoje vodičky a aktívne ich podporujeme touto kampaňou,“ zdôraznil Göran Nyberg, člen predstavenstva pre predaj a marketing v MAN Truck & Bus SE.

Aj 110 rokov po prvom Medzinárodnom dni žien sú požiadavky na dôstojnú prácu a spravodlivé mzdy stále aktuálne. Medzinárodný deň žien 2021 nám to pripomína – tak ako MAN Truck & Bus pomocou svojich kampaní.